۳۰ بهمن ۱۳۹۳

آموزشگاه عکاسی "امین"

شروع به کار این آموزشگاه داستانی طولانی دارد. 

ما جمع دوستانی هستیم که همگی عکاسی، هم کار حرفهای ماست هم آن چیزیست که به آن عشق می ورزیمهر کدام هم گرایش های متفاوتی نسبت به آن داریم. بعضی هایمان عکاسی مستند و خبری می کنند، بعضی هایمان عکاسی را به مثابه هنر می بییند و بعضی دیگر به عکاسی تبلیغاتی و صنعتی مشغولند.

اما آنچیزی که همه ما را به هم متصل می کند عکس و دوربین عکاسی است. سال هاست که همچنان دورهم جمع می شویم تا درباره عکاسی و هنر صحبت کنیم. این موضوع همیشه برایمان منبعی بیپایان از انرژی و لذت بوده است.

حال تصمیم گرفتیم این شادی ها را با دیگران تقسیم کنیم. با هر کسی که عکس گرفتن را دوست دارد و یا آینده خود در این راه می بیند. و البته که برای آن برنامه ریزی کرده ایم، از بهترین مدرسین آن حوزه استفاده کرده ایم و می خواهیم باعث رویدادهای عکاسی در این استان باشیم. کلاس، ورک شاپ، برگزاری نمایشگاه، جلسات استعدادیابی و نشستهای رایگان بعضی از آنهاست. اینجا مکانی است برای یاد گرفتن و یاد دادن و مهمتر از همه لذت بردن از عکاسی.

------------

آدرس: اهواز - امانیه - بین میدان راه آهن و خیابان سقراط - مقابل انبار توشه - پلاک ۱۳ 

ثابت: 33339057      همراه: 09167048871

هومن امیدی [ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ]

چندی پیش در سفری به تهران چند ساعتی رو در یکی از کلاس های آموزشی آموزشگاهی گذروندم که به صورت کاملا تخصصی به هنرهای دیجیتال می پرداخت. جو کاملا دوستانه و آکادمیک که پویایی خاصی داشت . هنرجو و استاد در کنار هم اثرهایی خلق میکردن که حتی نظر بی تفاوت ترین آدمها به هنر رو جلب میکرد و چقدر دوست داشتم که همچین محیطی رو در شهر خودم هم بتونم تجربه کنم ، اونم در زمینه هنر مورد علاقه خودم عکاسی !

برادر گرامی جناب آقای نظری ، صمیمانه ترین تبریکات من رو برای شروع کارتون پذیرا باشین . کاری که حتی در همین گام اول هم خلاء بزرگی رو پر کرده .

به شخصه شدیدا امیدوارم کار خوبی که شروع کردین در این نقطه متوقف نشه و همگی بتونیم در یه محیط پویا ، آزاد و صمیمی به فعالیت وتبادل نظر و همکاری بپردازیم .

مطمئن باشین در این راه به عنوان هنرجوهای شما ، از هیچ تلاشی فروگذار نمیکنیم .

موفق و پیروز باشید .جابر احمدی [ ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ]

با سلام و ادب حضور استاد ارجمند جناب آقای امین نظری
بسیا ر خرسند و خوشحال شدم که این خانه ( آموزشگاه عکس ) توسط کسی دایر شد که عرق ریخته این عرصه در خوزستان بوده است .
مبارکتان باد و آرزوی موفقیت شما و همچنین اعتلای هنر عکاسی هستم
جابر احمدی بامداد 15اسفند 93
-----------
متشکرم جابر عزیز، امیدوارم به اتفاق تمام دوستان بتوانیم گام کوچکی در ارتقای عکاسی استان برداریم


نام Name
ایمیل Email
سایت Website
پیغام Message
کد امنیتی : Security Code :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.
2670996